Ünyespor'u Değerlendirdi - HizmetTV İnternet Sitesi
HizmetTV İnternet Sitesi
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | İletişim |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Ünyespor'u Değerlendirdi

Ünyespor'un alt yapı hocası Arif Bacacı Ünyespor'un 7 haftasını değerlendirdi.

Kategori  Kategori : Spor
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 1515
Tarih  Tarih : 19 Ekim 2010, 18:22

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Amatörün hocası Arif Bacacı Ünyespor’un ligde zoru başardığını söyledi. Ligde bulunan güçlü takımlara dikkat çeken Antrenör Bacacı Ünyespor’un birçoğuyla karşı karşıya geldiğini ve iyi bir sonuç aldığını kaydetti.

 

Ligde iyi sonuçlar aldığını söyleyen Bacacı; “Her ne kadar Ünyespor yeni kurulan bir takım olsa da taraftarlarda bazı tereddütler vardı. Ama Ünyespor bu taraftarlardaki düşünceleri kırdı. Oynadığı başarılı futbolla şu anda lider durumda. Ünyespor gerçekten iyi futbolculardan kurulu. Şuanda mağlubiyeti yok. Gol yönünden de baktığımız zaman da fazla gol yemeyen, çok fazla gol atmasını bilemese de kazanmasını bilen bir takım. Şu anda Ünyespor hedeflediği şampiyonluk yolunda rakipleri de var tabiî ki, 7 haftalık periyot içerisinde Ünyespor’u zorlayacak takımlar arasında görünen Bursa Nilüfer, Nazilli, Tepecik, Hatay, İnegöl takımları şuanda zorlayacak takımlardı. Ünyespor şuan ki konumu itibariyle bunların da üstesinden gelecek gibi görünüyor. İnşallah Ünyespor takımı başarılı olur. 2. lige çıkar.” şeklinde ifade ederek böyle giderse Ünyespor hedefine ulaşır dedi.

 

Bacacı ayrıca; “Alt yapıyla ilgili çalışmalarımıza başladık. Alt yapımızda 6 kategorimiz var. 13-14 yaş, 15-16 ve 19 olarak 6 kategoride liglere gidiyoruz. Bununla ilgili de bir aydır çalışıyoruz. Maçlarımız önümüzdeki ayın 15’inde başlayacak. Bizlerin amacı Ünyespor’a hem ahlaki değerler açısından oyuncu yetiştirebilmek, hem de futbolcu bilgi birikimimizi arttırarak onları Ünyespor alt yapıya hazırlamak. Bizlerin düşüncesi bu yönde. Bizler yaklaşık 2 yıldır yapılanmanın içerisine girdik. İnşallah buralardan yetenekli gençleri Ünyespor’a kazandırmayı hedefliyoruz. Olabilecek oyuncular da var ama zamana yaymak lazım. Uzun vadede oyuncunun yetişmesi lazım.”diyerek amatöre de değinirken destek olunması halinde profesyonele oyuncu verilebileceğini kaydetti.

 
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Spor

En Çok Okunan Haberler

KÖŞE YAZILARI

KUR’AN MÜSLÜMANLARINA!19 Ağustos 2015

ANKET

ÜNYE ÇEVREYOLU'NU NASIL BULDUNUZ?

Tüm Anketler

HizmetTV İnternet Sitesi - Ünye Haberleri - Ordu Haberleri - Akkuş Haberleri - Fatsa Haberleri - Çaybaşı Haberleri - Aybastı - Gürgentepe - Altınordu - Gülyalı - Gölköy - İkizce - Kabadüz - Kabataş - Kumru - Korgan - Ulubey - Çatalpınar - Çamaş - Mesudiye - Perşembe Haber Resim Video Arşiv
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi